درباره ما

درباره ما


آبکاری ظریف در سال 1385 فعالیت خود را با رویکرد پیشرفت در زمینه آبکاری فلزات آغاز نمود و با توجه به کیفیت و ماندگاری بالای خدمات ارائه شده و گسترش آن در سطح بازار ایران ، مدیران تصمیم به توسعه فعالیت خود نموده و بخش آبکاری پلاستیک را نیز به این مجموعه اضافه نموده اند. این مجموعه جهت گسترش فعالیت های خود در صنعت آبکاری و دستیابی به دانش بدست آمده روز دنیا دست به اقداماتی از قبیل سفربه کشور چین جهت شرکت در نمایشگاههای مربوطه و بازدید از کارخانه های مطرح در این صنعت و برگزاری جلسات با مدیران مجموعه ها و شرکت در دوره های مختلف آموزشی نموده است
1.بازتاب نتایج این تحقیقات، توسعه کارخانه به مساحت 2500 متر مربع در شهرک صنعتی پایتخت که دارای تصفیه خانه آب مرکزی می باشد و با بکارگیری نیروهای زبده و مهندسین شیمی به تعداد 40 نفر و 100 مشتری فعال در زمینه های صنعتی یراق آلات کیف و کفش، ظروف پلاستیکی آشپزخانه، قطعات تزئینی خودرو، لوازم بهداشتی ( درب ادکلن و دربهای پلاستیکی و قوطی های کرم های مختلف)، شیرآلات و اتصالات ساختمانی، لوازم التحریر، الکترونیک، انواع دستگیره های ساختمانی ( درب کابینت و ساختمان و کمد و جالباسی و ....)، قطعات تزئینی لوستر و دکوریجات منزل می باشد.

اهداف و چشم انداز

اهداف: این مجموعه در صدد تربیت نیروهای زبده و افزایش دانش های روز این صنعت و استفاده از ماشین آلات روز دنیا می باشد و هم چنین آبکاری های مختلف از قبیل الکترولاک و PVD و ... در مجوعه خود ایجاد کند.
چشم انداز: آبکاری ظریف به این باور است که با به کار گیری دانش و ماشین آلات روز دنیا سرمایه گذاری داخلی را افزایش دهد و از خروج ارز از ایران جلوگیری نماید و وابستگی به کشورهای خارجی را کم تر و کم تر کند.

افتخارات